بیمه عمر پارسیان
دنیا دنیا آرامش با بیمه پارسیان 
درباره وبلاگ
اینجا محل تبلیغ شماست
سرویس خبر

بنابر اعلام روابط عمومی بیمه پارسیان, سود قطعي پايان سال مالي 1390 محاسبه و بر مبناي نرخ 26.5 درصد در قالب سود مشاركت در منافع به اندوخته بيمه‌نامه‌ها اضافه گرديد.

جهت اطلاع از میزان سود مشارکت در منافع (با توجه به اندوخته بیمه نامه) از یکی از راههای زیر اقدام کنید:

1- تماس با مدیریت بیمه عمر پارسیان

2- از طریق سامانه "مشاهده وضعیت بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری"

3- تماس با نماینده


"لینک اصلی خبر"


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری فرزندان 1ماهه تا 15 سال، بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 91/06/08 ] [ 1:6 ] [ مهدی هوشمند ]

معاون پشتيبانی و اقتصادی شركت بيمه پارسيان از کسب سود 26 درصدي برای ذخاير بيمه گذاران بيمه‌هاي عمر پارسيان خبر داد. به گزارش شرکت بیمه پارسیان, این درصد بالاترين نرخ سود در صنعت بيمه است. لازم به ذکر است که مازاد سود 15 درصد و به میزان 85 درصد آن و بابت بیمه‌هاي عمر صادره، در خصوص سال مالي 1389 به حساب بيمه‌نامه هاي مشتریان منظور گردید.

"لینک اصلی خبر"


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری فرزندان 1ماهه تا 15 سال، بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 91/06/08 ] [ 0:58 ] [ مهدی هوشمند ]

این جدول برای سن 30 سال, سرمایه فوت 5 میلیون تومان و تمامی پوشش های اضافی صادر شده و پرداختی ماهیانه 50 هزار تومان است.

برای دیدن تصویر بزرگتر بر روی "لینک" کلیک کنید.


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری فرزندان 1ماهه تا 15 سال، بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 91/06/07 ] [ 16:29 ] [ مهدی هوشمند ]
بیمه گذاران / بیمه شدگان محترم

برای مشاهده وضعیت بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری خود شامل میزان پرداختی, ارزش بازخرید و سود مشارکت در منافع و همچنین پرداخت آنلاین حق بیمه, می توانید از طریق این آدرس

"مشاهده وضعیت بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری"

وارد سیستم شوید.

برای دسترسی به کدکاربری و رمز عبور, داشتن بیمه نامه و ایمیل ضروری است.

برای وارد شدن به سیستم, ابتدا از گوشه پایین سمت راست گزینه "براي اولين بار مي خواهم وارد سيستم شوم" را انتخاب کرده و فیلدهای "شماره بیمه نامه", "تاریخ صدور" و "کد ملی بیمه گذار" را مطابق بیمه نامه صادر شده تکمیل کرده و کد امنیتی عکس را نیز وارد نموده و تایید را کلیک کنید.

در صورت درست بودن اطلاعات وارد شده, مشخصات بیمه گذار نمایش داده می شود. در صورتیکه اطلاعات نمایش داده شده اشتباه باشد با نماینده یا مجتمع صدور هماهنگ نمایید.

"شماره موبایل و ایمیل تنها راه ارتباط با شماست"

فیلدهای اطلاعات تکمیلی را پر کرده و تایید را بفشارید.

کد کاربری و رمز عبور به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد.

پس از دریافت ایمیل به آدرس بالا بازگشته و وارد سیستم شوید.

برای اطلاعات بیشتر یک راهنما در این صفحه قرار داده شده است. حتما آن را مطالعه کنید.موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 91/06/04 ] [ 12:1 ] [ مهدی هوشمند ]
با تلاش همکاران فناوری اطلاعات بیمه پارسیان, امکان استعلام نرخ بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری فراهم گردید.

برای استعلام نرخ به آدرس

"استعلام نرخ بيمه هاي عمروسرمايه گذاري"

مراجعه نمایید.

کافیست برای استعلام نرخ بر روی گزینه "استعلام بر مبنای الزامات آیین نامه جدید" کلیک کرده و پس از ثبت مشخصات, گزینه "محاسبه" کلیک کنید.

در پستهای بعد نمونه جدول استعلام بیمه عمر نمایش داده خواهد شد.


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 91/06/04 ] [ 11:27 ] [ مهدی هوشمند ]
 بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان شرایطی دارد که دوستان عزیز برای استفاده از این بیمه نامه بایستی از آنها اطلاع دقیق داشته باشند که در ادامه به ذکر این شرایط می پردازیم:

۱- محدوده سنی برای بیمه شده بین ۱۵ تا ۶۵ سال است یعنی افراد از سن ۱۵ سال تا ۶۵ سال می توانند این بیمه نامه را داشته باشند.

* امكان صدور بيمه نامه براي افراد از بدو تولد تا ۱۵ سال با شرايط خاص نيز وجود دارد.

۲- برای افراد زیر ۱۵ سال نیز بیمه عمر و سرمایه گذاری ویژه این افراد را داریم که کمی با این بیمه متفاوت است.

۳- مدت قرارداد بیمه 5 تا 30 سال است به شرط آنکه مجموع سن بیمه شده و مدت قرارداد بیمه بیشتر از ۷۰ نشود یعنی یک فرد ۶۵ ساله فقط می تواند یک بیمه ۵ ساله داشته باشد.

۴- برای داشتن این بیمه نامه، بیمه شده باید از حداقل سلامت مورد تایید پزشک معتمد بیمه برخوردار باشد که این سلامت یا از طریق پرسشهای پزشکی که از بیمه شده پرسیده می شود و یا از طریق انجام آزمایشات پزشکی اثبات می شود. البته این آزمایشات برای بیمه شده ها بسیار خوب است چراکه اولا یک آزمایش کلی از وضعیت سلامت خود خواهند داشت که کمتر کسی این آزمایشات را انجام می دهد و بطور کلی این آزمایشات برای تشخیص سلامتی بسیار مهم است و هر چند وقت یکبار باید افراد این آزمایشات را داشته باشند. حال شرکت بیمه این امکان را برایشان فراهم می آورد که از سلامت خود اطمینان پیدا کنند. دوم اینکه هزینه این آزمایشات از سوی شرکت بیمه پرداخت می شود .


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 88/02/26 ] [ 10:14 ] [ مهدی هوشمند ]

خانواده هایی با فرزندان معلول جسمی یا ذهنی همواره نگرانی هایی از بابت آینده فرزندان خود دارند. این فرزندان معمولا به تنهایی قادر به اداره زندگی خویش و سرو سامان دادن به آن و احیانا کسب درآمد نیستند . این فرزندان معلول در تمامی عمر خود وابسته به خانواده خود هستند و بدون حمایت مالی و معنوی آنان قادر به ادامه زندگی نیستند. والدین به عنوان مسئول پرورش و نگهداری فرزندان باید بدانند که همواره در کنار فرزندان خود نیستند و عملا در دوران پیری و کهولت نیز با توجه به اینکه خود نیاز به پرستار و حامی دارند ، قادر به نگهداری فرزندان معلول خود  نیستند. این والدین بایستی از همین سالهای نخستین زندگی فرزندان معلول خود به فکر آینده آنان باشند و با ایجاد پشتوانه ای محکم برای آنان نگرانی های خود از بابت تامین زندگی فرزندان، بعد از خود را از بین ببرند.

بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان این امکان را به والدین می دهد  که با انتخاب سرمایه فوت مناسب و یک سرمایه گذاری خوب در کنار آن حافظ زندگی فرزندان، بعد از خود باشند و نگرانی از تامین مالی این فرزندان نداشته باشند. والدین می توانند با انتخاب نوع مستمری این بیمه نامه تقاضای پرداخت سرمایه های بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان را به صورت ماهانه، سه ماهه و سالانه و یا به هر صورت دیگر که مایل باشند ، داشته باشند. این فرزندان معلول چون اغلب توانایی سرمایه گذاری و استفاده بهینه از یک سرمایه یکجا را ندارند ، انتخاب نوع مستمری بهترین شیوه برای آنان می باشد.

امیدواریم تا با ارائه این محصول کمکی برای والدین فرزندان معلول در جهت حفظ زندگی و آینده آنان باشیم.


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 88/02/08 ] [ 11:1 ] [ مهدی هوشمند ]
در این طرح شما می توانید فرزندان یکماهه تا ۱۵ ساله خود را تحت پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری قرار دهید و با استفاده از سرمایه این بیمه نامه در پایان مدت قرارداد سرمایه ای مناسب را در دوران جوانی در اختیار فرزندان خود قرار داده و یا هزینه های تحصیل ، ازدواج و ... آنها را از این طریق تامین نمایید.

همین امروز به فکر آینده فرزندان خود باشید           .پدر و فرزند

برای اطلاعات بیشتر با مرکز ارتباط بیمه پارسیان تماس حاصل فرمایید

مركز ارتباط بيمه پارسيان:  8259


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه عمر و سرمایه گذاری فرزندان 1ماهه تا 15 سال
[ 88/01/25 ] [ 9:33 ] [ مهدی هوشمند ]
با سلام

به اطلاع مشتریان گرامی بیمه عمر پارسیان می رساند ، این عزیزان مي توانند جهت پرداخت اقساط بيمه نامه خود, از سيستم پرداخت الكترونيكي استفاده كنند. این سیستم از طریق آدرس

پرداخت اقساط بیمه عمر

قابل دسترسی است و مشتریان گرامی بیمه های عمر و پس انداز و عمر و سرمایه گذاری می توانند اقساط بیمه های خود را از طریق کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب و از طریق این سیستم پرداخت نمایند.


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و پس انداز، بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 88/01/22 ] [ 11:23 ] [ مهدی هوشمند ]
 • ارزش بازخریدی با سود روز شمار

 ارزش بازخریدی با سود روزشمار یکی از مهمترین ویزگی های بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه پارسیان است. این ویژگی کاملا منحصر به فرد بوده و هیچ کدام از بیمه های عمر شرکت های دیگر چنین ویژگی را ندارند. بر اساس این ویژگی در زمان بازخرید، سود سرمایه گذاری بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری تا آخر روز مورد نظر محاسبه و پرداخت می شود.


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 87/12/17 ] [ 14:37 ] [ مهدی هوشمند ]
 • دريافت اطلاعات مالي شفاف

در بيمه عمروسرمايه‌گذاري پارسيان، اطلاعات شفاف و كاملي را در هر دوره از شرايط مالي بيمه‌نامه خود شامل سرمايه بيمه، ميزان اندوخته، حق بيمه‌ها و ساير موارد، دريافت خواهيد كرد. اين امر ابزار مناسبي براي اطلاع شما از وضعيت بيمه‌نامه و عملكرد ما خواهد بود.

 • معافيت مالياتي

سرمايه پرداختي در بيمه عمروسرمايه‌گذاري به هر ميزان كه باشد از ماليات معاف بوده و در صورت فوت بيمه شده نيز مشمول ماليات بر ارث نخواهد بود.

 • وام

در مدت بيمه، شما مي توانيد بخش اعظم اندوخته سرمايه گذاري بيمه‌نامه خود را به صورت وام نيز دريافت کنيد.


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 87/11/30 ] [ 15:9 ] [ مهدی هوشمند ]
 • برداشت از اندوخته سرمايه‌گذاري

بيمه عمرو سرمايه‌گذاري به شما اين امكان را مي‌دهد كه از اندوخته سرمايه‌گذاري بيمه‌نامه در طول مدت بيمه بهره‌مند شويد.

 • مشاركت در منافع سرمايه‌گذاري

علاوه بر سود اعطايي به حق بيمه‌هاي شما و تشكيل اندوخته از آنها، ما در شركت بيمه پارسيان، با توان سرمايه‌گذاري بالا و بكارگيري كارشناسان مجرب در اين امر، شما را حداقل در 85% منافع حاصل از سرمايه‌گذاريهاي خود سهيم مي‌كنيم. به اين ترتيب علاوه بر بهره‌مندي از اندوخته سرمايه‌گذاري (كه خود با اختصاص سود، انباشته شده است)، حداقل 85% از درآمدهاي اضافي شركت حاصل از سرمايه گذاري اندوخته ها نيز به عنوان مشاركت در منافع در فواصل معين به شما پرداخت خواهد شد.

 •  پوششهاي اضافي

در بيمه عمروسرمايه‌گذاري مي‌توانيد در كنار بهره‌مندي از پوشش فوت و امكان سرمايه‌گذاري، از پوششهاي اضافي ديگري مانند، 1) تامين هزينه‌هاي بيماريهاي خاص که در آن بيمه‌ پارسيان شما را در پرداخت هزينه‌هاي سنگين اين بيماريها ياري خواهد كرد؛ و 2) پوشش اضافي فوت در اثر حادثه برخوردار شويد.۳) پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی کامل و دائم، بهره مند شوید.

ادامه دارد...


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 87/10/28 ] [ 16:10 ] [ مهدی هوشمند ]

شرح ویژگی های بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان:

 • نعطاف در تعيين سرمايه

شما مي‌توانيد سرمايه بيمه‌نا‌مه خود را هر سال به طور منظم با نرخ رشد معینی افزايش دهيد و يا به دلخواه و مطابق ميل خود هر سال آن را تعيين كنيد.

 • الگوي پرداخت حق بيمه‌ها

بر اساس علاقه مندي خود مي‌توانيد دو روش را براي پرداخت حق بيمه‌هاي خود انتخاب كنيد:

1) حق بيمه ثابت: در طول مدت بيمه مبلغ ثابتي را به عنوان حق بيمه در هر نوبت مي‌پردازيد.

2) حق بيمه افزايشي با نرخ معين: مي‌توانيد با توجه به توانايي خود هر سال مبالغ حق بيمه را تا نرخ های معینی افزايش دهيد. متناسب با افزايش حق بيمه سرمايه بيمه‌نامه عمر نيز می تواند به صورت پلکاني افزايش یابد و یا ثابت بماند.

حق بیمه ها را می توان به صورت سالانه یا اقساطی ( ماهانه ، سه ماهه و شش ماهه )پرداخت نمود.

 • انعطاف در پرداخت حق بيمه‌ها

از مهمترين ويژگيهاي بيمه‌نامه عمرو سرمايه گذاري قابل انعطاف بودن آن است که شرايط آن با توجه به توان مالي شما قابل تغيير است. شما مي‌توانيد حق بيمه‌هاي خود را در طول مدت بيمه افزايش يا كاهش دهيد. كاهش در پرداخت حق بيمه در دفعات محدود، منوط به وجود مبلغ كافي در اندوخته سرمايه‌گذاري شماست.

ادامه دارد...


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 87/10/15 ] [ 15:1 ] [ مهدی هوشمند ]
بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان ویژگی های منحصر به فردی دارد که شامل موارد زیر می باشد:

 • انعطاف در تعیین سرمایه
 • الگوی پرداخت حق بیمه
 • انعطاف در پرداخت حق بیمه ها
 • برداشت از اندوخته سرمایه گذاری
 • مشارکت در منافع سرمایه گذاری
 • پوشش های اضافی
 • دریافت اطلاعات مالی شفاف
 • معافیت از پرداخت مالیات
 • دریافت وام
 • ارزش بازخریدی با سود روزشمار

در ادامه به شرح هر یک از ویژگی های منحصر به فرد بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان خواهیم پرداخت.


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 87/09/26 ] [ 14:52 ] [ مهدی هوشمند ]
بيمه عمر ‌و ‌سرمايه‌گذاري، برگرفته از نوعي بيمه تمام عمر رايج به نام بيمه عمر جامع (Universal Life ) است. اين بيمه نامه تركيبي از يك بيمه عمر و يك اندوخته سرمايه‌گذاري بوده كه علاوه بر ارائه پوشش براي خطر فوت، درآمدهايي را بر اساس سرمايه‌گذاري هاي مشخص در زمان حيات نصيب شما مي‌كند. بيمه‌ عمر ‌و ‌سرمايه‌گذاري معمولا يك نرخ بازگشت (سود) سرمايه‌گذاري تضمين شده را براي شما فراهم مي‌كند. بيمه عمر و سرمايه‌گذاري پارسيان به صورت يك بيمه با مدت معين ( نه لزوما تمام عمر ) ارائه مي‌شود. این بیمه به دو صورت عرضه می گردد:
 1. بیمه عمر و سرمایه گذاری با سرمایه ثابت
 2. بیمه عمر و سرمایه گذاری با سرمایه افزایشی

از بارزترین خصوصیت این نوع بیمه نامه، قابلیت انعطاف در پرداخت حق بیمه و سرمایه است. در مورد این بیمه نامه بیشتر توضیح خواهیم داد.


موضوعات مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری
[ 87/08/20 ] [ 11:16 ] [ مهدی هوشمند ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ به معرفی بیمه های عمر پارسیان و با تمرکز بر بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان می پردازد.
تمامی تلاش من به روز بودن وبلاگ و اطلاع رسانی از آخرین تغییرات بیمه نامه هاست.
ایمیل :
parsian8259@gmail.com
لینک دوستان